Gratitude Glass Jar Baby Wishes, Baby Gift 54598
$21.95
RRP $59.99
SAVE 63%
Only 1 left
Gratitude Glass Jar Baby Wishes, Baby Gift 54598
A Baby Shower is a truly special day. Have family and friends share their wishes and advice. Captured for eternity in anticipation of the day.
Includes
- 1 x beautiful hand crafted glass jar with wooden lid
- 200 x silver foil Baby Wish Cards
- Size: H26cm x D15cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9314777545987)
| SKU | 9314777545987 |
| Model # | 54598 |
| Barcode # | 9314777545987 |
| Brand | Gratitude |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.249m |
| Assembled Width | 0.150m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997