Got It Covered Pencil Case Long Patches, Great for School
$5.95
RRP $13.99
SAVE 57%
SOLD OUT
Got It Covered Pencil Case Long Patches, Great for School
Long Padded Pencil Case. Heavy Duty, internally lined and padded with a sturdy metal full length zipper. Long enough to hold a 30cm ruler and all the other stuff.
Dimensions
- 34cm long and 16cm wide
#School #Office #Stationery
(9351873001023)
| SKU | 9351873001023 |
| Model # | SPCPATCHES |
| Barcode # | 9351873001023 |
| Brand | Got It Covered |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.340m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.160m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997