Got It Covered Backpack 38cm Lisa Pollock Rainbows School Bag TBPLPRAINBOWS
$16.99
RRP $34.99
SAVE 51%
Only 3 left
Got It Covered Backpack - Lisa Pollock Rainbows
Backpacks come with zip compartments, 2 drink bottle pockets on either side of the bag and adjustable straps. This bag not only looks great, but it's also functional. Great for school, sleepovers and travel.
Dimensions
- 38 (H) x 27 (W) x 17 (D)
#Travel #Gift #Accessories
(9351873002846)
| SKU | 9351873002846 |
| Model # | TBPLPRAINBOWS |
| Barcode # | 9351873002846 |
| Brand | Got It Covered |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.369m |
| Assembled Width | 0.170m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997