Global City Packing Cubes 3-Piece Set Red PC042
$23.99
RRP $29.99
SAVE 20%
Only 1 left
Global City Packing Cubes 3-Piece Set
Make Packing and organising for your next trip a breeze with these fantastic packing cubes. Comes in three sizes to suit any use.
Specifications
- Small: 33 x 23 x 8cm
- Medium: 38 x 27 x 10cm
- Large: 43 x 32 x 12cm
- Made from 100% Polyester
#Global City #travel #gift #accessories
(9336214000422_red)
| SKU | 9336214000422_red |
| Model # | PC042 |
| Barcode # | 9336214000422 |
| Brand | Global City |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997