Glass Punch Cups 450mL Set of 2, Whitehill KCL 450
$15.95
RRP $34.99
SAVE 54%
Only 2 left
Glass Punch Cups
This elegant pair of Glass Punch Cups is perfect for parties. WIth the festive season coming up, they will definitely come in handy.
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(5900064082071)
| SKU | 5900064082071 |
| Model # | KCL 450 |
| Barcode # | 5900064082071 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997