Glass Dressing Table Vanity Set 5 Piece by The Russell Collection CG-DR5
$54.99
RRP $88.00
SAVE 38%
SOLD OUT
The Russell Collection Vanity Set Glass Dressing Table Vanity Set 5 Piece
A beautiful 5-piece glass vanity set for your dressing table.
Includes: Photo Frame, Vase, Ring Holder, Trinket Jar, Tray
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9323075000555)
| SKU | 9323075000555 |
| Model # | CG DR5 |
| Barcode # | 9323075000555 |
| Brand | The Russell Collection |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.012375000m3 |
| Assembled Length | 0.325m |
| Assembled Height | 0.249m |
| Assembled Width | 0.140m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997