Gibson Gifts Wine Glass Mad Dots - 40th Birthday, Birthday Gift 37065
$19.95
RRP $34.99
SAVE 43%
SOLD OUT
Mad Dots Birthday Wine Glass by Gibson Gifts
Message on wine glass: "Fabulous at 40 Happy Birthday"
Specifications
- Dimensions: 22.5cm (height) x 6cm (diameter)
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9314777370657)
| SKU | 9314777370657 |
| Model # | 37065 |
| Barcode # | 9314777370657 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.230m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997