Gibson Gifts Photo Frame Dual View 6x4 Baby Girl, 20626
$13.99
RRP $23.95
SAVE 42%
Only 1 left
Gibson Gifts Dual View Photo Frame
This Dual View Photo Frame allows you to display 2 photos at a time!
Specifications
- Message: You are the sunshine of our life.
- Frame Dimensions: 18 x 5 x 14cm
- Photo Size: 15 x 10cm (6x4)
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9314777206260)
| SKU | 9314777206260 |
| Model # | 20626 |
| Barcode # | 9314777206260 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.034m |
| Assembled Width | 0.140m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997