Gibson Gifts Mug Mad Dots - 30th Birthday, Birthday Gift Mug 37051
$12.95
RRP $19.99
SAVE 35%
Only 1 left
Mad Dots 30th Birthday Mug by Gibson Gifts
Message on mug: "Gorgeous at 30 Happy Birthday"
Specifications
- Dimensions: 12cm (w) x 13cm (h) x 9cm (diameter)
- Fine China mug
"
(9314777370510)
| SKU | 9314777370510 |
| Model # | 37051 |
| Barcode # | 9314777370510 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997