Gibson Gifts Mug Mad Dots - 18th Birthday, Birthday Gift Mug 37049
$14.95
RRP $19.99
SAVE 25%
SOLD OUT
Mad Dots 18th Birthday Mug by Gibson Gifts
Message on mug: "Gorgeous at 18 Happy Birthday"
Specifications
- Dimensions: 12cm (w) x 13cm (h) x 9cm (diameter)
- Fine China mug
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9314777370497)
| SKU | 9314777370497 |
| Model # | 37049 |
| Barcode # | 9314777370497 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997