Gibson Gifts Keepsake Glass
This pretty keepsake glass makes a perfect Birthday gift/decor.
Specifications
- A keepsake glass FOR ORNAMENTAL USE ONLY.
- Dimensions: 9 x 9 x 21cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9314777262174)
| SKU | 9314777262174 |
| Model # | 26217 |
| Barcode # | 9314777262174 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.090m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997