Gibson Gifts Furry Friends Dog Mug
Start your day with a warm drink and a warm heart with the Furry Friends Mug. Featuring charming illustrations of adorable animals, this mug is perfect for pet lovers and anyone who enjoys a dash of cuteness with their coffee or tea. Available in 4 designs, each sold separately.
Dimensions (L x W x H): 13 x 11 x 8.5cm
#animal mug #pet mug #cute mug #dog mug #cat mug #illustrated mug
(9314777207779_dogyellow)
| SKU | 9314777207779_dogyellow |
| Model # | 20777 |
| Barcode # | 9314777207779 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997