Gibson Gifts Bamboo Life Keepsake Box 20cm Baby's Keepsake, 26547
Gibson Gifts Bamboo Life Baby's Keepsake Keepsake Box
A beautiful and durable way to preserve your baby's unforgettable first memories. Crafted from sustainably sourced bamboo with a photo frame top, this keepsake box blends sentimental purpose and stylish aesthetics, perfect for nurseries and living spaces.
Specifications
- Caption on Frame: Baby's Keepsakes
- Fits 6x4-in photo (15 x 10cm)
- Engraved Message: Moments become happy memories
- Box Dimensions (W x D x H): 20 x 16 x 10cm
#Baby #Shower #Keepsake #Decorative #Gift #Nursery
(9314777265472)
| SKU | 9314777265472 |
| Model # | 26547 |
| Barcode # | 9314777265472 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997