Furever Pets Lamp - Dachshund XW-TL/DA MDI
Cute table lamp shaped like the lovably long sausage dog Makes a great ornament during the day and lights up the room at night
Low voltage LED safe for children
Specifications: 240(L) x 90(W) x 200(H) mm Brown box + colour label 2 metre cord LED BULB, Non-replaceable
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9318051141858)
| SKU | 9318051141858 |
| Model # | XW-TL/DA |
| Barcode # | 9318051141858 |
| Brand | MDI |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.275m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.120m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997