Freshly Picked Words Scented Bath Bombs
Sweet Pea Scent
Drop one of Freshly Picked Words Scented Bath Bombs into your tub and watch your bath transform into a spa-like escape. Each bomb is packed with skin-loving ingredients. As it fizzes and swirls, it releases calming scents of sweet pea that will turn your tub into pure magic.
Includes
- 3 x 100g Bath Bombs
#Health #Beauty #Wellness #Massage #Relax #Make-up #Cosmetics
(9313559741760)
| SKU | 9313559741760 |
| Model # | E10068 |
| Barcode # | 9313559741760 |
| Brand | Freshly Picked Words |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997