Frankly Funny Novelty Drink Holder Beer Belt
This can holder belt can hold 6 drink cans! Fitted with an adjustable strap and buckle, carry beer cans and soda bottles with ease! Great and fun gift for the person who has everything.
Features
- Crafted from high-quality fabric
- Comfortable and durable
- Great for parties
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9313559730917)
| SKU | 9313559730917 |
| Model # | E9930 |
| Barcode # | 9313559730917 |
| Brand | Frankly Funny |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997