Frankie & Me Two-Tone Glass Reed Diffuser 120mL Pink Champagne, EJF E7321
$20.99
Only 1 left
Frankie & Me Two-Tone Glass Pink Champagne Reed Diffuser
Delicately crafted for perfectly balanced fragrances the Frankie & Me Diffuser range offers soft, refined scents transporting your senses to beautiful destinations while filling your entire home. Frankie & Me reed diffusers are made from high quality oils offering a robust, long lasting scent. The beautifully two-tone glass bottles add the perfect touch of elegance to any home.
Capacity: 120mL
Home fragrance. Home decor. Gift idea.
(9313559584817)
| SKU | 9313559584817 |
| Model # | E7321 |
| Barcode # | 9313559584817 |
| Brand | Frankie & Me |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997