Frankie & Me Scarf Australiana Botanical, EJF E10990
$7.99
RRP $8.99
SAVE 11%
Only 3 left
Frankie & Me Scarf Australiana Botanical
Scarves are a versatile accessory that can be used for various purposes. This Frankie & Me Designer Scarf is a great gift for her (and yourself), for special occasions or just because.
Specifications
- Material: 100% Polyester
- Size: 70cm x 180cm
#Frankie & Me #gift #fashion #accessories
(9313559770388)
| SKU | 9313559770388 |
| Model # | E10990 |
| Barcode # | 9313559770388 |
| Brand | Frankie & Me |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997