Frankie & Me Reusable Foldable Shopping Bag Cactus E8049
$5.99
RRP $6.00
SAVE 0%
Only 1 left
Frankie & Me Reusable Foldable Shopping Bag
Do your shopping in style. Keep the Foldable Shopping Bag in your handbag or car. The super handy Foldable Bag folds into a handy 12cm x 12cm pouch so it won
#Frankie & Me #travel #gift #accessories #bag
(9313559605277)
| SKU | 9313559605277 |
| Model # | E8049 |
| Barcode # | 9313559605277 |
| Brand | Frankie & Me |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.010m |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997