Frankie & Me Cosmetic Bag 28x18cm Stripe Canvas, EJF PCA0077
$5.99
RRP $8.00
SAVE 25%
Only 1 left
Stripe Cosmetic Bag
This handy cosmetic bag from Frankie & Me is perfect for your cosmetics.
Size: 18 x 28 x 2cm
#Health #Beauty #Wellness #Massage #Relax #Make-up #Cosmetics
(9313559656125)
| SKU | 9313559656125 |
| Model # | PCA0077 |
| Barcode # | 9313559656125 |
| Brand | Frankie & Me |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.280m |
| Assembled Height | 0.019m |
| Assembled Width | 0.180m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997