Framed Print 43x63cm Glass Pink, Splosh BBY222 Baby Gift
$14.99
RRP $59.95
SAVE 75%
Only 2 left
Baby Pink Framed Glass Print 43x63
Splosh's Baby Range encapsulates a fresh take on tried-and-tested sellers, including verses, wall art, photo frames, bibs and bookends that double as amazing decor additions to any space and incredible gift ideas.
Features
- Framed print with glass and hooks for hanging
Specifications
- Timber frame and glass outer
- Size: 43 x 1.5 x 63cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9332519126966)
| SKU | 9332519126966 |
| Model # | BBY222 |
| Barcode # | 9332519126966 |
| Brand | SPLOSH |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.430m |
| Shipping Length | 0.630m |
| Assembled Length | 0.430m |
| Assembled Height | 0.629m |
| Assembled Width | 0.070m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997