Fluffy Notebook A5 Lined - Unicorn Sparkly Globe (Assorted Designs)
Fluffy A5 Notebook
Let your heart soar like a fluffy unicorn in a rainbow sky. Great for unicorn lovers, here is a IT'S SO FLUFFY addition to your bag or desk! This range of assorted A5 notebooks with lined pages comes in a viariety of designs and colours. Designs available in bunny, unicorn, kitten and more.
Specifications
- Approx. Size: A5 (15 x 21cm)
- Lined Pages
Colour will be shipped at random, or message us if you have a specific preference.
#Generic #School #Office #Pen
(9352432001126_unicornglob)
| SKU | 9352432001126_unicornglob |
| Model # | 9352432001126_unicornglob |
| Barcode # | 9352432001126 |
| Brand | Generic |
| Shipping Weight | 0.3400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997