Fluffy Notebook A5 Lined - Bunny (Assorted Designs)
$6.99
RRP $19.99
SAVE 65%
In Stock
Fluffy A5 Notebook - Bunny with Heart
Hop into your dreams with a heart full of joy, a hop full of hope, and a notebook full of fluff. This range of assorted A5 notebooks with lined pages comes in a viariety of designs and colours. Designs available in bunny, unicorn, kitten and more. Colour will be shipped at random, or message us if you have a specific preference.
Specifications
- Approx. Size: A5 (15 x 21cm)
- Lined Pages
#Generic #School #Office #Pen
(9352432001126_bunny)
| SKU | 9352432001126_bunny |
| Model # | 9352432001126_bunny |
| Barcode # | 9352432001126 |
| Brand | Generic |
| Shipping Weight | 0.3400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997