Figaro Glass Pillar Holder Square Small, Great Gift & Home Decor
$13.99
RRP $53.99
SAVE 74%
Only 1 left
Figaro Glass Pillar Holder Square Small, Great Gift & Home Decor
Beautiful art deco style glass candle holder piece. Dimensions: 7 x 7 x 18cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9320348337486)
| SKU | 9320348337486 |
| Model # | LIFGQS |
| Barcode # | 9320348337486 |
| Brand | Swing |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Assembled Length | 0.070m |
| Assembled Height | 0.179m |
| Assembled Width | 0.070m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997