Fan Emblems Decal DC Batman Logo Car Sticker JAS-FEDC9672-003
Fan Emblems DC Batman Logo Decal
The Batman logo decal is the perfect product for a Batman fanatic. The decal is made from the suppliers very own Lenscal Technology giving them a domed look and feel. Will look great on a laptop, car, iPad and more! Easy peel-n-stick for fast application to most smooth surfaces.
Features
- Made from the suppliers very own Lenscal Technology
- Easy peel-n-stick for fast application to most smooth surfaces
- Genuine automotive emblem guaranteed to last indoors & outdoors for 5 years
- Looks great on laptops, cars, iPads and more!
- Dimensions: 9.5 x 5.5cm
Supplied by Jasnor.
#Collect #Display #Gift #Home D
(0702785101216)
| SKU | 0702785101216 |
| Model # | FEDC9672-003 |
| Barcode # | 0702785101216 |
| Brand | Fan Emblems |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000050000m3 |
| Assembled Length | 0.090m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.002m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997