Fan Emblems Decal AFL Hawthorn Hawks Logo Car Sticker JAS-FEA10378-008B
$9.99
RRP $16.95
SAVE 41%
SOLD OUT
Fan Emblems Car Sticker AFL Hawthorn Hawks Logo
The AFL Logo Decal is perfect for any footy fan who loves to show off their team.
Features
- Made from the suppliers very own Lenscal Technology
- Easy peel-n-stick for fast application to most smooth surfaces
- Genuine automotive emblem guaranteed to last indoors & outdoors for 5 years
- Looks great on laptops, cars, iPads and more!
- Dimensions: 7.5 x 7cm
Supplied by Jasnor.
#Collect #Display #Gift #Home D
(0793052124755)
| SKU | 0793052124755 |
| Model # | FEA10378-008B |
| Barcode # | 0793052124755 |
| Brand | Fan Emblems |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.002m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997