Faber-Castell Connector Pens Pack of 30
Features: Connector Pens have unique child safe caps that are air tight and clip pens together for easy storage and creative play Durable medium tips Long cap-off time Water-based non-toxic ink using food dyes, Connector. Pens are the safe and lasting solution
#School #Office #Stationery
(9311279001324)
| SKU | 9311279001324 |
| Model # | 11-300-A |
| Barcode # | 9311279001324 |
| Brand | Faber-Castell |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997