Excel HSC: Hospitality Study Guide
This study guide contains comprehensive coverage of all three Mandatory Focus Areas forthe HSC Hospitality course, plus both Stream Focus Areas.
Details
- Level: Year 12
- Subject: Hospitality
- Publication Date: November 2011
- Author(s): Sonya Ankerholz-Potts & Kylie Chapman
#Australian Curriculum #Study Guide
(9781741254846)
| SKU | 9781741254846 |
| Model # | 9781741254846 |
| Barcode # | 9781741254846 |
| Brand | Pascal Press |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.220m |
| Assembled Height | 0.281m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997