Excel Study Guide Year 12 Ancient History - Brand New Edition
$36.95
RRP $40.95
SAVE 10%
SOLD OUT
Excel Study Guide Year 12 Ancient History
Thisstudy guide is specifically written for the new Year 12 Ancient History syllabus. This new edition has even more features than before to help students succeed in Year 12.
Details
- Level: Year 12
- Subject: History- Publication Date: January 2015
#Australian Curriculum #Study Guide
(9781741256628)
| SKU | 9781741256628 |
| Model # | 9781741256628 |
| Barcode # | 9781741256628 |
| Brand | Pascal Press |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.220m |
| Assembled Height | 0.281m |
| Assembled Width | 0.030m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997