Equilibrium Necklace & Earrings Set Sister, Gibson Gifts 20216
$32.99
RRP $51.95
SAVE 36%
Only 2 left
Equilibrium Necklace & Earrings Set For Sister
Beautiful Silver Plated Necklace and Earrings Set for your Sister.
Details
- Message on box: Sister by chance, Friends by choice
- Includes: 1 x Necklace, 1 Pair of Earrings
- Box Dimensions (L x W x H): 7 x 3.5 x 10cm
#Equilibrium #gift #fashion #accessories
(9314777202163)
| SKU | 9314777202163 |
| Model # | 20216 |
| Barcode # | 9314777202163 |
| Brand | Equilibrium |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997