Equilibrium Necklace & Earrings Set Nan, Gibson Gifts 20215
$32.99
RRP $51.95
SAVE 36%
Only 3 left
Equilibrium Necklace & Earrings Set For Nan
Beautiful Silver & Gold Plated Necklace and Earrings Set for Nan.
Details
- Message on box: Always my Nan forever
- Includes: 1 x Necklace, 1 Pair of Earrings
- Box Dimensions (L x W x H): 7 x 3.5 x 10cm
#Equilibrium #gift #fashion #accessories
(9314777202156)
| SKU | 9314777202156 |
| Model # | 20215 |
| Barcode # | 9314777202156 |
| Brand | Equilibrium |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997