Equilibrium Necklace & Earrings Set Mum, Gibson Gifts 20214
$32.99
RRP $51.95
SAVE 36%
Only 3 left
Equilibrium Necklace & Earrings Set For Mum
Beautiful Silver Plated Necklace and Earrings Set for Mum
Details
- Message on box: Mum, love you to the moon and back
- Includes: 1 x Necklace, 1 Pair of Earrings
- Box Dimensions (L x W x H): 7 x 3.5 x 10cm
#Equilibrium #gift #fashion #accessories
(9314777202149)
| SKU | 9314777202149 |
| Model # | 20214 |
| Barcode # | 9314777202149 |
| Brand | Equilibrium |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997