Equilibrium Necklace 50th Birthday 5 Ring Necklace 20212
$27.99
RRP $32.99
SAVE 15%
SOLD OUT
Equilibrium Necklace 50th Birthday 5 Ring Necklace
Equilibrium jewellery is designed to restore a sense of balance to body and mind. Equilibrium accessories make the perfect gift, with a timeless style that is sure to suit every recipient.
- Plated with real silver
- Message in box: Fiverings to celebrate 5 decades of beautiful memories
- Box: W7x H10x D3cm
#Gift #Fashion #Accessories
(9314777202125)
| SKU | 9314777202125 |
| Model # | 20212 |
| Barcode # | 9314777202125 |
| Brand | Equilibrium |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.069m |
| Assembled Width | 0.030m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997