Enchanting Disney Money Bank 15cm Mickey & Minnie, Whitehill A30576
$29.99
RRP $104.99
SAVE 71%
Only 3 left
Enchanting Disney Mickey & Minnie Money Bank
Mickey & Friends, Always And Forever
Save up those pennies for any special occassion with the perfect pair, Mickey and Minnie Mouse. Only available from the Enchanting Disney Collection and is a perfect gift for any occasion or as a treat for yourself. This product is not a toy.
Specifications
- Material: Ceramic
- Dimensions: 15cm H
- Presented in branded gift box
#Collectors #Gift Idea #Home Decor
(720322305767)
| SKU | 720322305767 |
| Model # | A30576 |
| Barcode # | 720322305767 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997