Enchanting Disney Egg Cup Thumper, Whitehill A31081
$29.99
RRP $84.99
SAVE 65%
SOLD OUT
Enchanting Disney Thumper Egg Cup
Bambi, I'm Thumpin
This beautiful ceramic Thumper egg cup is certainly a collector's piece. Put your boiled egg in the tree stump next to Thumper and crack it open for some breakfast fun. Perfect functional gift or self-purchase for any Bambi fan.
Specifications
- Material: Ceramic
- Dimensions: 13cm H x 12cm W x 15.5cm L
- Presented in branded eco-friendly gift box
- Product Care: Hand wash only
#Collectors #Gift Idea #Home Decor
(720322310815)
| SKU | 720322310815 |
| Model # | A31081 |
| Barcode # | 720322310815 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.155m |
| Assembled Height | 0.130m |
| Assembled Width | 0.120m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997