Enchanting Disney Egg Cup Simba, Whitehill A31082
Enchanting Disney Simba Egg Cup
The Lion King, New King
This beautiful ceramic Simba egg cup is certainly a collector's piece. Put your boiled egg in the rock next to Simba and crack it open for some breakfast fun. When it's not in use, the New King will certainly add a decorative flourish to any kitchen shelves. Perfect functional gift or self-purchase for any Disney fan.
Specifications
- Material: Ceramic
- Dimensions: 12.5cm H x 12cm W x 15cm L
- Presented in branded eco-friendly gift box
- Product Care: Hand wash only
#Collectors #Gift Idea #Home Decor
(720322310822)
| SKU | 720322310822 |
| Model # | A31082 |
| Barcode # | 720322310822 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.125m |
| Assembled Width | 0.120m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997