Enchanting Disney Egg Cup Marie, Whitehill A31083
Enchanting Disney Marie Egg Cup
The Aristocats, Little Lady
Add some Disney magic to your breakfast table with this beautiful ornamental egg cup. This Marie egg cup is certainly a collector's piece. Put your boiled egg in the basket next to Marie and crack it open for some breakfast fun. Perfect functional gift or self-purchase for any Disney fan.
Specifications
- Material: Ceramic
- Dimensions: 13cm H x 12cm W x 15.5cm L
- Presented in branded eco-friendly gift box
- Product Care: Hand wash only
#Collectors #Gift Idea #Home Decor
(720322310839)
| SKU | 720322310839 |
| Model # | A31083 |
| Barcode # | 720322310839 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.155m |
| Assembled Height | 0.130m |
| Assembled Width | 0.120m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997