Enchanting Disney Egg Cup Bambi, Whitehill A31080
$29.99
RRP $84.99
SAVE 65%
Only 3 left
Enchanting Disney Bambi Egg Cup
Bambi, Forest Fawn
Add a touch of Disney nature to your kitchen and treat yourself to a perfectly cooked boiled egg in this super cute Bambi themed egg cup. Perfect functional gift or self-purchase for any Disney fan.
Specifications
- Material: Ceramic
- Dimensions: 13cm H x 15cm W x 15cm D
- Presented in branded eco-friendly gift box
- Product Care: Hand wash only
#Collectors #Gift Idea #Home Decor
(720322310808)
| SKU | 720322310808 |
| Model # | A31080 |
| Barcode # | 720322310808 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.130m |
| Assembled Width | 0.150m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997