Enchanting Disney Collection Bauble 10cm 101 Dalmatians: Cruella de Vil, One Classy Devil, Whitehill A30002
$14.99
RRP $61.99
SAVE 76%
Only 2 left
Enchanting Disney Collection 101 Dalmatians: Cruella de Vil, One Classy Devil Bauble
A beautiful glass bauble that makes a treasured keepsake all year round. Featuring popular Disney characters, this bauble makes a lovely unique gift for a friend, or a self-purchase to brighten up the home.
Specifications
- Packaged in branded gift box.
- Material: Glass, Ribbon
- Dimensions: 10cm H x 10cm W x 10cm D
#Christmas decorations #Christmas ornaments #Holiday decorations #Xmas decorations #Festive decorations
(0720322300021)
| SKU | 0720322300021 |
| Model # | A30002 |
| Barcode # | 0720322300021 |
| Brand | Enesco |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997