Emporium Mara Wooden Photo Frame 8x10 Natural & White, EMFR64
Emporium Mara Wooden Photo Frame
The Emporium Mara Wooden Photo Frame is crafted from wood with a diamond-patterned frame in natural and white hues. Place a photograph of your treasured memories in it and display on your desk, shelf, bedside table or mantelpiece. Makes a perfect gift for a special friend or loved one.
Features
- Natural wooden finish
- Versatile decor piece
- Ideal for photos or prints
- Great gifting option
Specifications
- Fits Photo Size: 8x10-in (20x25cm)
- Frame Size: 26x2x31cm
- Materials: Wood, Glass
- Made in India
#Wooden photo frame #Emporium decor #picture frame
(9345869294315)
| SKU | 9345869294315 |
| Model # | EMFR64 |
| Barcode # | 9345869294315 |
| Brand | Emporium |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Assembled Length | 0.310m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.260m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997