Elme Living Vase Alis 12cm Cream VC.338.WH Home Decor
$12.95
RRP $12.99
SAVE 0%
SOLD OUT
Alis Vase
Create an interesting feature in any interior using a range of floral and greenery stems in a decorative vase.
Specifications
- Product Dimensions (L x W x H): 10x9x12cm
- Composition: Ceramic
- Colour: Cream
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9359480031501)
| SKU | 9359480031501 |
| Model # | VC.338.WH |
| Barcode # | 9359480031501 |
| Brand | Elme Living |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.115m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997