Elme Living Figurine Blow Fish Sculpture 13x9x8cm White DE.023.WH Home Decor
$7.99
RRP $8.99
SAVE 11%
Only 1 left
Blow Fish Sculpture
Enhance interiors with decorative ornamental pieces, whether it be with sculptures, picture frames, bowls or trays, the list goes on. Elme Living will add a touch of style to any home or office.
Specifications
- Product Dimensions (L x W x H): 13x9x8cm
- Composition: Cement
- Colour: White
#Collect #Display #Gift #Home D
(9359480010056)
| SKU | 9359480010056 |
| Model # | DE.023.WH |
| Barcode # | 9359480010056 |
| Brand | Elme Living |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.079m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997