Elme Living Artificial Flowers Tulip Bunch in Alma Vase 25cm Pink AL.214.CLPK
$58.99
RRP $67.99
SAVE 13%
SOLD OUT
Tulip Bunch in Alma Vase
This floral arrangement will surprise everyone with its lifelike appearance, fantastic quality and set in a classic vase.
Specifications
- Product Dimensions (L x W x H): 25x25x25cm
- Composition: Plastic, Fabric, Wire, Glass
- Colour: Pink
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9359480031969)
| SKU | 9359480031969 |
| Model # | AL.214.CLPK |
| Barcode # | 9359480031969 |
| Brand | Elme Living |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.249m |
| Assembled Width | 0.250m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997