Highland Cow Hand Puppet
The Highland Cow Hand Puppet is a soft and fun toy designed for interactive play and storytelling. Easy to use and full of character, it helps spark imagination and creativity in children. A great addition to playtime or educational activities.
Designed in Australia with love and care, handmade for you to cuddle.
Features
- Soft polyester plush
- Surface washable
- Suitable for ages 3 and above
#CowPuppet #HandPuppet #HighlandCow #KidsToy #InteractivePlay #KaraOnline #SoftToy #PuppetFun #GiftIdeas #ToyGift
(9319362075436)
| SKU | 9319362075436 |
| Model # | 1212-HIG |
| Barcode # | 9319362075436 |
| Brand | Elka Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997