Remi Bunny Plush
The Remi Bunny Plush is irresistibly soft and perfect for cuddles. Designed with a cute and gentle look, it's ideal for babies, kids and bunny lovers. A comforting companion for playtime or bedtime, making it a thoughtful and lovable gift for any occasion.
Designed in Australia with love and care, handmade for you to cuddle.
Features
- Suitable for ages 3 and above
- Made with all new materials
- Fully washable
#BunnyPlush #CutePlush #StuffedAnimal #SoftToy #KaraOnline #PlushieLove #KidsGift #RabbitPlush #GiftIdeas #ToyGift
(9319362075641)
| SKU | 9319362075641 |
| Model # | 31235-GR |
| Barcode # | 9319362075641 |
| Brand | Elka Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.