Graduation Spotted Owl Plush
The Graduation Spotted Owl Plush is a wise and adorable keepsake gift. Featuring a soft design and graduation cap, it's perfect for celebrating academic success. A thoughtful gift for students and owl lovers.
Designed in Australia with love and care, handmade for you to cuddle.
Features
- Approx. 18cm high
- Fully washable
- All new materials
#OwlPlush #GraduationGift #CutePlush #GradGift #KaraOnline #SoftToy #StuffedAnimal #GiftIdeas #Plushie #ToyGift
(9319362036215)
| SKU | 9319362036215 |
| Model # | 67313 |
| Barcode # | 9319362036215 |
| Brand | Elka Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.