Graduation Llama Plush
Add a fun twist to celebrations with the Graduation Llama Plush. Soft, quirky and wearing a graduation cap, it's a memorable gift for graduates. Perfect for those who love unique and playful plush toys.
Designed in Australia with love and care, handmade for you to cuddle.
Features
- 28cm high
- Fully washable
- All new materials
#LlamaPlush #GraduationGift #CuteLlama #PlushToy #StuffedAnimal #KaraOnline #GiftIdeas #SoftToy #Plushie #ToyGift
(9319362058835)
| SKU | 9319362058835 |
| Model # | 4085-G |
| Barcode # | 9319362058835 |
| Brand | Elka Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997