Graduation Koala Plush
The Graduation Koala Plush is a charming Australian-themed gift for graduates. With its soft texture and graduation cap, it's perfect for cuddles and keepsakes. A delightful way to celebrate special achievements.
Designed in Australia with love and care, handmade for you to cuddle.
Features
- Approx. 18cm high
- Fully washable
- All new materials
#KoalaPlush #GraduationGift #AussieGift #CutePlush #KaraOnline #SoftToy #StuffedAnimal #GiftIdeas #Plushie #ToyGift
(9319362049543)
| SKU | 9319362049543 |
| Model # | 60111-18GRAD |
| Barcode # | 9319362049543 |
| Brand | Elka Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.