Elka Plush Graduation Kangaroo Small 24cm, 5630-24G
$25.99
RRP $30.99
SAVE 16%
Only 3 left
Graduation Kangaroo Plush
Celebrate in true Aussie style with the Graduation Kangaroo Plush. Soft, cuddly and wearing a graduation cap, it's the perfect keepsake gift. A fun and meaningful way to honour academic success.
Designed in Australia with love and care, handmade for you to cuddle.
Features
- 24cm high
- Fully washable
- All new materials
#KangarooPlush #GraduationGift #AussieGift #CutePlush #StuffedAnimal #KaraOnline #SoftToy #PlushieLove #GiftIdeas #ToyGift
(9319362075948)
| SKU | 9319362075948 |
| Model # | 5630-24G |
| Barcode # | 9319362075948 |
| Brand | Elka Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.