Graduation Dog Plush
Celebrate graduation with this adorable Graduation Dog Plush. Soft, cuddly and wearing a graduation cap, it makes a perfect keepsake gift. Ideal for dog lovers and students, this plush is a fun way to mark a special achievement.
Designed in Australia with love and care, handmade for you to cuddle.
Features
- Approx. 16cm high
- Fully washable
- All new materials
#DogPlush #GraduationGift #CuteDog #GradGift #KaraOnline #SoftToy #StuffedAnimal #GiftIdeas #Plushie #ToyGift
(9319362052017)
| SKU | 9319362052017 |
| Model # | 16424-GRAD |
| Barcode # | 9319362052017 |
| Brand | Elka Australia |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.